نتایج جستجو برای عبارت :

تکنیک ضربدر منها و نحوه استفاده از آن

از نکات مهمی که داوطلبای کنکوری باید بهش توجه کنن محدودیت زمان تو آزمون سراسریه . یکی از راه حلای پیش رو برای حل مشکلات مربوط به محدودیت زمان آزمون سراسری ، مدیریت زمان سر جلسه آزمونه . یکی از تکنیک های مدیریت زمان ، تکنیک ضربدر منهاست که خیلی می تونه به داوطلبا تو صرفه جویی زمان و جلوگیری از اشتباه کمک کنه .
سنگین شدن رقابت تو کنکور سراسری ، اون رو به یک ماراتن بزرگ تبدیل کرده و باعث شده تا متقاضیای شرکت تو این آزمون ، علاوه بر تسط رو مطالب درس
مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4 و PS3

تولید شده توسط xmir org · منتشر شده 98/07/06

تمامی رمز های GTA V را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم از آنها نهایت استفاده و لذت را ببرید، اما باید در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از رمز های GTA V دیگر نمیتوانید تروفی در پلی‌استیشن بگیرید، مگر اینکه رمز جی تی ای وی را غیر فعال کنید.

✳️ کانال آپارت ما رو دنبال کنید و ویدئو دریافت پول رایگان رو ببینید و از آن استفاده کنید. ✳️
کانال آپارات ما (کلی
مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4
رمز جی تی ای
مجموعه رمز جی تی ای که ما برای شما آماده کرده ایم مخصوص GTA V یا همان Grand Theft Auto V ونسخه پلی استیشن 4 و همینطور پلی استیشن 3  است. اگر به دنبال جی تی ای سن اندرس برای کامپیوترهستید بر روی رمز جی تی ای 5 برای کامپیوتر کلیک کنید.
رمز جی تی ای وی

برای استفاده از رمز های GTA V نیازی به گوشی موبایل نیست و کافیست که رمز های جی تی ای وی را درحین اجرای بازی وارد کنید.

عملکرد
رمز

مست شدن
مثلث ، راست ، راست ، چپ ،
کلا تا اینجا زندگی کاری به 3 تا نتیجه مهم در زمینه زمانبندی رسیدم:
لیست کل کارهات رو بنویس، بعد روش چندین برنامه بلند مدت و کوتاه مدت بنویس (روزانه - هفتگی - ماهانه)
بدون که قرار نیست اون برنامه رو عینا اجرا کنی!
زمانی که اولش فکر میکنی کلیت کار یک روز یا یک هفته ات میگیره رو ضربدر 2 یا حتی 3 کن

یک ظرف یک لیتری بردارید ، شیر آب رو باز کنید ، ۲۰ ثانیه زمان بگیرید و دستاتونو بشوئید!یک لیتر پر شد!
حالا این ۱ لیتر آب رو ضربدر اون ۲۰ باری که باید برای مبارزه با کرونا دستهامون رو بشوریم بکنید!بعد ضربدر ۸۰ میلیون نفر هم وطن!؟
ادامه مطلب
از وقتی وبلاگ شروع کرد به پاک کردن پست‌هام راستش، انگیزه‌م برای نوشتن کم شد. برای اینجا نوشتن و درمیون گذاشتن با شمایی که شاید ندونم کی هستید. ولی خب، گاهی آدم یجایی یجوری، یچیزی رو باید بگه. الان نمیدونم چی میخوام بگم. پُرم از حرف‌های مگو. حرف‌هایی که فقط وقتی علنی‌ش میکنم که پرده‌‌‌ای بین خودم و دنیا کشیدم و مطمئنم که هیچکس نیست بشنوه. نمیدونم چقدر دیگه میتونم به این مگو و مکن‌ها ادامه بدم. نمیدونم چقدر ظرفم جا داره. نمیدونم تا کی میتون
نشانه ضربدر در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیست
نشانه ضربدر در تصورات دیگران  یک تصور غلطی که بین خیلی ها رایج شده این است ،
که نشانه ضربدر نشانه آخر است .
ما با توجه به تحقیق ها و بررسی های متعدد متوجه این شدیم که اینطور نیست .
متوجه شدیم که کلکی برای جهت دادن اشتباه و دور کردن از هدف می باشد.
نکته ای که باید دقت شود این است،
بررسی های لازم رو به طرف پایه های ضربدر باید انجام دهید .
همچنین باید در نظر داشت ، در ساق های متفاوت علامت ضربدر ،
و
مدیریت زمان، به معنای استفاده‌ی صحیح از زمان و تواناییِ ذخیره‌ی زمان اضافه در کارها می‌تواند باشد. مدیریت زمان را هم در مطالعه و هم در آزمون دادن بایستی مدنظر قرار داده و اجرا کرد. البته این دو به هم وابسته هستند. لذا در وهله‌ی اول باید مدیریت زمان در منزل و حین مطالعه اجرا شود و در وهله‌ی دوم با کمک تکنیک‌های ویژه در جلسه‌ی آزمون نیز مدیریت زمان داشت.
برای شروع در منزل موارد زیر در حین مطالعه باید رعایت شود:
    هدف‌گذاری تعداد صفحه قبل ا
                                                لا اله الا الله سبحان الشافی الکافی
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه را بول بسیار آید در اول صبح ناشتا هفت بار از آیه لو انزلنا هذا القران تا آخر سوره حشر را بخواند
شفا یابد
واگر حبس البول داشته باشد باید زیاد قران بخواند تا رفع شود
اگر عسر البول ( سختی خروج بول) داشته باشد یا دچار قولنج شده باشد آیه زیر موثر است
ثم قست قلوبکم من بعد ذلک فهی کالحجارة او اشد قسوة وان من الحجارة لما یتفجر منه الانها
اذعان البانی وهابی به تواتر حدیث غدیر
البانی از بزرگ‌ترین علما و محدثین وهابیت در مورد حدیث غدیر می‌نویسد:
وللحدیث طرق أخرى کثیرة جمع طائفة کبیرة منها الهیثمی فی " المجمع " (۹ / ۱۰۳ - ۱۰۸) وقد ذکرت وخرجت ما تیسر لی منها مما یقطع الواقف علیها بعد تحقیق الکلام على أسانیدها بصحة الحدیث یقینا، وإلا فهی کثیرة جدا، وقد استوعبها ابن عقدة فی کتاب مفرد، قال الحافظ ابن حجر: منها صحاح ومنها حسان. وجملة القول أن حدیث الترجمة حدیث صحیح بشطریه، بل الأول من
اذعان البانی وهابی به تواتر حدیث غدیر

البانی از بزرگ‌ترین علما و محدثین وهابیت در مورد حدیث غدیر می‌نویسد:

✍ وللحدیث طرق أخرى کثیرة جمع طائفة کبیرة منها الهیثمی فی " المجمع " (۹ / ۱۰۳ - ۱۰۸) وقد ذکرت وخرجت ما تیسر لی منها مما یقطع الواقف علیها بعد تحقیق الکلام على أسانیدها بصحة الحدیث یقینا، وإلا فهی کثیرة جدا، وقد استوعبها ابن عقدة فی کتاب مفرد، قال الحافظ ابن حجر: منها صحاح ومنها حسان. وجملة القول أن حدیث الترجمة حدیث صحیح بشطریه، بل
نماز صبح امروزو دوباره با همسر رفتیم مسجد. این بار با سلام و صلوات بردنمون صف اول. حس بدی داشت. به همسر گفتم مثل اینکه مسجدمونو دیگه باید عوض کنیم. گفتن اون آقایی که اون روز ارست کرده بود زنده ست و توی CCU یکی از بیمارستانای نزدیک خونه مون بستریه. امشب کشیکم ، ولی قرار شد فردا با همسر یه سر بهشون بزنیم.
و حالا من دارم کارامو میکنم که زودتر از هر روز برم بیمارستان. اونقدری جلوی اتندها بُرش دارم که واسه این سه روز بتونم مورنینگو هوا کنم و  سر راند هو
                                            لا اله الا الله داوود خلیل الله
بسم الله الرحمن الرحیم
یا من تحل به عقد المکاره و یا من یفثا به حد الشدائد و یا من یلتمس منه المخرج الی روح الفرج .
ذلت لقدرتک الصعاب و تسببت بلطف الاسباب و جری بقدرتک القضاء و مضت علی ارادتک الاشیاء
فهی بمشیتک دون قولک موتمرة وبارادتک دون نهیک منزجرة .انت المدعو للمهمات و انت المفزع فی
الملمات لا یندفع منها الا ما دفعت و لا ینکشف منها الا ما کشفت . وقد نزل بی یا رب
کتاب المکاسب الشیخ انصاری - الجزء الثالث
 کتاب البیع 
البیع لغة..................................................  (7)
اختصاص المعوّض بالعین...............................  (7)
جواز کون العوض منفعة................................  (8)
جعل عمل الحرّ عوضاً.................................   (8)
اقسام الحقّ و ما یقع منها عوضاً...................   (8)
تعاریف الفقهاء و المناقشة فیها.....................   (10)  به روز رسانی 97/06/01
الاولی فی تعریف البیع................................   (11)
ما یرد علی هذا التعریف..............................   (11)
حقیقة الصلح..........
نمیدونم این منها چی میگه ؟ دست بکشم توی موهای سرت ؟ آدم وحشت میکنه ؟ دو نفر که تازه با هم آشنا شده اند و هیچ چیزی در مورد هم نمیدونند چرا باید چنین چیزی بهم بگند ... یاد اون دو مورد آقای همجنس باز منو میندازنند که یه مدت مجبور شدم برای فرار از دست شون خط م بیشتر مواقع از دسترس خارج باشه
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
محققان دانشگاهی روشی برای چاپ ساخته اند که به کمک آن می توان تصاویری با وضوح بسیار بالا پرینت گرفت.به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، نوع جدیدی از فناوری پرینت با وضوح بالا ساخته شده که احتمال دارد کلاهبرداران از آن برای تولید اسکناس های تقلبی استفاده کنند.فناوری پرینت مقیاس نانو تغییرات مهمی در زمینه ذخیره سازی اطلاعات و عکسبرداری دیجیتال ایجاد می کند. با کمک روش جدید چاپ می توان دو تصویر کاملا مختلف اما دقیق و رنگی از یک سطح برداش
در این مطلب به دستورالعمل استفاده از ماسک n95 و ffp2 و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار و تنفسی هوا می پردازیم :

نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شکل صحیح است

ادامه مطلب

این جشن ، در تاریخ  Fall 10 «پاییز» اتفاق می افتد . در این روز نامه ای به دست شما می رسد که شما را به میدان بزرگ شهر ، «Plaza» دعوت می کند .  ساعت های برگزاری این جشن ، بین هر ساعتی که کارتان تمام شد و به میدان رفتید است تا 4PM «بعد از ظهر» . بعد از تمام شدن نامه ، اگر قلب دختری را زیاد کرده باشید ، او می اید و به شما می گوید که شما به میدان بروید و او منتظر شما است .

وقتی به انجا رفتید ، کنار دختری که به شما گفت بیایید و او منتظر شما است بروید و بار اول با
نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 98
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 دوره دوم متوسطه یا اول دبیرستان به این صورت می باشد که مرحل به ترتیب:
ورود به سایت سجا به نشانی student.saja.medu.ir و ورود به قسمت دانش آموزان
واردن کردن کد ملی و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز پایه دهم
واردن کردن مشخصات دانش آموز و محل سکونت
انتخاب مدرسه (مهم)
واردن کردن امتیاز بندی و سهمیه ها مدارس شاهد برای پایه دهم (مهم)
واردن کردن معدل دانش آموز و ضربدر 15
به نام خداوند بخشنده مهربان 
سید فایز آسیایی هستم که در مورد بحث خرید دوچرخه اطلاعات بسیار کوتاهی رو در خدمتتان بگذارم . 
معمولا در بحث انتخاب دوچرخه همیشه سایز بودن اندازه تنه دوچرخه با شیپ بدنی بسیار مهم هستش بطوریکه در افراد بلند قامت باید از بدنه ی دوچرخه ای با سایز بزرگ تر استفاده شود ، معمولا در تعریف سایز  بدنه ( فریم سایز) frame size ' از دو استاندارد متریک و اینچی استفاده خواهد شد ، 
پس این تعریف را به یاد داشته باشید هر اینچ معادل ۲۵.۴ می
نحوه استفاده از فیلتر چهره در SNAPCHAT

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه در حالت سلفی از جلوه های ویژه چهره در Snapchat استفاده کنید.

مراحل :

Snapchat را باز کنید. نماد Snapchat به رنگ زرد است که یک شبح سفید روی آن قرار دارد.
ادامه مطلب
در این مطلب نحوه تقسیم و تفکیک سلول ها و رشته های متنی را با استفاده از فرمول ها و ابزارهای اکسل توضیح میدهد. شما در این مطلب نحوه جداسازی متن را با استفاده از کاما، فاصله یا هر جداکننده دیگری و همچنین نحوه تقسیم یک رشته را به متن و عدد فراخواهید گرفت.
ادامه مطلب
نحوه استفاده از svg
استفاده از svg  امروزه که حتی یک بایت هم در سرعت سایت موثر است یکی از ملزومات در طراحی سایت است.
وقتی صحبت از SVG در وب می شود چندین راه برای استفاده از آن وجود دارد که ما می توانیم با توجه به نیاز و شرایط بهترین آنها را انتخاب کنیم.
ادامه مطلب
و باز هم منِ دیوونه چارتا پست گذاشتم توهم برم داشت که دارم خودمو خیلی بروز میدم  و باز تصمیم گرفتم بکوبم از نو بسازم اه بابا خسته شدم دیگه چرا ادم نمیشی ؟
اوووف اره خوبه بذار یکم غر بزنم و چسناله کنم حالم بیاد سرجاش که الان سر اون غر نزنم بعدم بخواد بگه ... لا اله الا الله بذار هیچی نگم ...
شمام مختارید اون ضربدر کوچولو اون بالا رو بزنید و بذارید من به چسناله هام ادامه بدم 
اه بابا فرزانه تو با این واژه مختارید چیکار کردی که بعد چند سال هنوز تایپ
مولف کامل التواریخ ، فتح ابهر و نواحی آن در سال 22 هـ ق اتفــاق افتاده است و ما در اینجا عیناً به نوشته ی این مورخ بزرگ استناد می کنیم :
« لما سیرالمغیره جدیداً الی همدان فتحها سیر البراء بن عازب فی جیشٍ الی قزوین و أمره أن سیر الیها فان فتحا عزالدیلم منها و انّما کان مغزا هم قبل دستبی . فسار البراء حتی الی ابهر و هو حصن . فقاتلون ثم طلبوا الامان فامنهم و صالحم » .
ادامه مطلب
نحوه محاسبه ظرفیت دیزل ژنراتور :
بهترین هدف از محاسبه ظرفت مصرفی ، رسیدن به عدد درست برای انتخاب ژنراتور است زیرا اگر ژنراتور را کوچکتر از توان مورد نیاز خریداری کنیم عملاً نیازمان بر آورده نشده و نمیتوانیم توان همان دستگاه را زیاد کنیم و اگر ژنراتور بزرگ تر بگیریم ، هزینه اضافه کرده ایم و باید هزینه سوخت و اصطهلاک بیشتری را بپردازیم .مهم نیست که کنتور برق شهر شما چند آمپر است یا چه امتیازی از اداره برق گرفته اید زیرا برق شهر پشتوانه شبکه دا
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
آغاز ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 از فردا 4 تیر ماه
ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم 98 یا همان (پایه نهم به دهم) از سه شنبه 4 تیر ماه شروع خواهد شد و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98-99 پایه دهم این دوره با تمام مقاطع و حتی میان پایه ای ها متفاوت می باشد چون معدل و سوابق تحصیلی دانش آموز تاثیر زیادی در قبولی و انتخاب اولویت خواهد داشت.
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد پایه نهم به دهم در سایت سجا، انتخاب اولویت بندی بر اساس
ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم 98 یا همان (پایه نهم به دهم) از سه شنبه 4 تیر ماه شروع خواهد شد و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98-99 پایه دهم این دوره با تمام مقاطع و حتی میان پایه ای ها متفاوت می باشد چون معدل و سوابق تحصیلی دانش آموز تاثیر زیادی در قبولی و انتخاب اولویت خواهد داشت.
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد پایه نهم به دهم در سایت سجا، انتخاب اولویت بندی بر اساس
مدتیه
که حواس‌پرت شدم. کوچک‌ترین چیزها یادم میره. دیروز برای مادر دم‌نو‌ش شیرین‌بیان
درست کردم و گذاشتم رو شعله کوچک گاز دم بکشه. اومدیم خونه دیدیم تمام خونه رو دود
گرفته و حتی ریشه ۵ سانتی با قطر ۱ سانت شیرین بیان کاملا از بین رفته و فقط یک
چیزی به اندازه چوب کبریت ته ظرف مونده. چند روز پیش هم مرغ رو هم
سوزونم. فکر کنید؟ یه دیگ آب تبخیر شه و تمام خونه تو دود فرو بره و بعد از نیم
ساعت به مشامتون برسه، و به خودتون بگید "کی
اسپند دود کرده؟ چرا دو
دانشمندان، تقریباً مطمئن بودند که انقراض نسل دایناسورها بر اثر برخوردی بزرگ بوده است. زیست‌شناسان و زمین‌شناسان احتمال می‌دادند که شاید علت دیگری باعث این انقراض شده باشد.

از جمله علل انقراض دایناسورها :دهانه برخوردی شیوا در هند که باعث فعال شدن آتش فشان‌ها شدهفوران‌های عظیم آتش فشانی در سطح زمینشاید هم فرایندی تدریجی اینها نظریه‌های موازی به شمار می‌رفتند.برپایه آخرین پژوهش‌ها ثابت شده‌است که برخورد یک شهاب‌سنگ عظیم با زمین در
فی هذه الأیّام ، فی صناعة البناء ، تدخّل العدید من المنتجات فی هذه الصّناعة ، مثل الصّخور والمرکب والطّوب والزّجاج ... لکلّ منها درجات جیّدة وأخرى سیئة ، على سبیل المثال :لدیهم حجر جمیل ، ولکن بعد فترة من الوقت یبدأ فی الکسر والنزول من الحائط ویجب طرحها بعد فترة من الوقت ولکن بشکل عام ، لا یمکن أن یکون أی شیء بدیلاً صالحًا لمخطّط ألوان الواجهة. لون الواجهة ذو الطّیف اللّونی العالی ، والأداء السهل ، والغسیل السهل ، والعمر الطویل ، والسّعر الم
نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی اگر می خواهید بدانید که نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی چگونه است توصیه می کنیم مطلب زیر را به خوبی مطالعه فرمایید. جابجایی اسباب و اثاثیه می تواند از همان ابتدا یک تجربه واقعاً آزار دهنده باشد. اولین کاری که […] نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی
منبع : سپند بار
#حدیث_مهدوی
امیر المومنین(ع)
و ان من ورائکم فتنا مظلمة عمیاء منکسفة، لا ینجو منها الا النومة. قیل: یا امیرالمومنین! وما النومة؟ قال: الذی یعرف الناس و لا یعرفونه.
به دنبال شما فتنه های تاریک، کور و ظلمانی هست که از آنها کسی جز نومه نجات نمی یابد. پرسیدند: نومه چیست؟ فرمود: کسی که مردم را بشناسد و مردم او را نشناسند.
بحارالانوار/ ج51/ ص112 و غیبة نعمانی/ ص141
بنام خداوند بخشنده و مهربان.
باسلام 
در مطلب قبلی، یک ساعت به کمک CMD ساخته شده! اما در این قسمت،یک برنامه کوتاه نوشته شده! که با قرار دادن ان در فایل نوت پد و تبدیل ان به پسوند bat می توان یک ماشین حساب با قابلیت ضرب،جمع،تقسیم،منها ساخت که می تواند علاوه برا این کارهای ساده! یک تاریخچه از محاسبات شما را ذخیره کند(با قید زمان و تاریخ برای هر عملیات ریاضی شما) تا هر وقت به ان محاسبات نیاز داشتید از ان استفاده کنید...
اگر قابلیت دیگری نیاز داشتید،بفر
فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهای جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی

با صدای بسته شدن در بیدار شدم. هوا تاریک است، صدای باران شدید می‌آید از پشت شیشه دو جداره. از لای پتو دست می‌برم که ساعت را ببینم، حدس می‌زنم قبل شش و نیم باشد که صابر رفته. دمپایی‌‌هایم کجاست؟ یادم نمی‌آید. با اکراه پاهایم را می‌گذارم زمین، روی نوک پا می‌روم تا آشپزخانه برای گرم کردن شیر و عسل برای لیلی، بیدارش کنم؟ دیر نشود...
دکمه کناری گوشی را فشار می‌دهم، نور آبی فضا را پر ‌می‌کند، نگاهم می‌ماند روی یازده نوامبر، یازدهِ یازده... هش
برای ادامه توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید.
سلام، دوستان تغییر هدر وبلاگ برای اکثر قالب های بیان بلاگ یکی هست و از یه قانون پیروی میکنه، من سعی میکنم یه آموزش کلی راجب نحوه تغییر هدر بدم، و در آخر یه قالب رو با هم هدرش رو عوض میکنیم
و در آخر یک ویدئو از نحوه عوض کردن هدر های تمام صفحه براتون قرار دادم:)
،اگر مشکلی پیش اومد میتونید سوالتون رو از قسمت نظرات بپرسید تا راهنماییتون کنم:) ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب

ادامه مطلب
زمانی که از دو سمت سر زمان بافت، لایه لایه مو اضافه بشود، بافت فرانسوی به وجود می آید. در بافت فرانسوی بافت ساده از رو استفاده می شود. از قسمتی که می خواهید موها را ببافید، دسته ای از مو را جدا نمایید.بین موها را با فرو کردن انگشت نشانه، به سه دسته مساوی تقسیم نمایید. این لایه را با دست چپ جدا کرده و یک بافت ساده سه تایی بزنید. به این شکل که رشته سمت راست را به شکل ضربدر روی رشته وسطی قرار بدهید و رشته سمت چپی را روی رشته وسط فعلی قرار بدهید. در حق
روز مسابقه اسب سواری، هر ماه تغییر می کند. معمولا روز مسابقه بیست و دوم است یعنی بعد از  باران ان ماه و هر ماه به جز در زمستان ، مسابقه اسب سواری برگزار می شود.
از کجا بفهمیم کی روز مسابقه است؟
برای این که بفهمیم که کی مسابقه برگزار  می شود ، باید به سمت راست خانه تان بروید ، بعد می‌بینید که یک تقویم در انجا نصب شده است.
بعد 3 یا ضربدر را بزنید.
بعد ، می توانید تمام مناسبت ها را ببینید. همان طور که می بینید، در بازی من روز مسابقه در بیست و دوم برگزا
نحوه اجرای دیوار سبزدیوار سبز از جمله فناوری هایی است که در سال های اخیر در ایران رواج پیدا کرده است. دیوار سبز اهمیت فراوانی هم از نظر زیست محیطی و هم از لحاظ زببایی بصری دارد. مهم ترین عاملی که در دیوار سبز به چشم می خورد نحوه اجرا و نگهداری از آن است که فاکتورهای فراوانی را در برمیگیرد. در ادامه به فاکتورهای نحوه اجرای دیوار سبز و نگهداری از آن و مراحل ساخت دیوار سبز می پردازیم.
مسند الفضل بن شاذان (95)المدینة حتّى ینتهی إلى الأجفر(1) و یصیبهم مجاعة شدیدة، قال : فیضجّون و قد نبتت لهمثمرة یأکلون منها و یتزوّدون منها ، و هو قوله تعالى شأنه: «وَ آیَةٌ لَهُمُ الأرْضُ الْمَیْتَةُأحْیَیْناها وَ أخْرَجْنا مِنْها حَبّا فَمِنْهُ یَأکُلُونَ»(2) ثمّ یسیر حتّى ینتهی إلى القادسیّة و قد اجتمعالنّاس بالکوفة و بایعوا السّفیانی(3) .و بإسناده رفعه إلى أبی عبد اللّه‏ علیه السلام قال : یقدم القائم علیه السلام حتّى یأتی النّجف فیخرجإلی
میخوای بهت بگم چند تا خواهر و برادر داری؟
 تعداد برادراتو به علاوه ۳ کن
حاصلو ضربدر ۵ کن
حاصلو به علاوه ۲۰ کن
حاصلو ضربدر ۲ کن
حاصلو به علاوه ۵ کن
حاصلو به علاوه تعداد خواهرات کن
حاصلو از ۷۵ کم کن
یه عدد ۲ رقمیه
سمت چپی (دهگان) = تعداد برادرسمت راستی (یکان) = تعداد خواهر
اگه درست بود نظر بده*****
اتاق نشیمن، بخشی از خانه است که هم می تواند دکوراسیون تشریفاتی داشته و هم دکوراسیون خصوصی و نحوه چیدمان آن ارتباط کاملی با نحوه استفاده از آن دارد. به عبارت دیگر اتاق نشیمن باید راحت باشد و در عین حال برای برخی مواقع رسمی نیز مناسب باشد.
ادامه مطلب
خانم های خانه‌دار از تهیه غذا با ماهی به خاطر بویی که در آشپزخانه راه می‌اندازد، طفره می‌روند، ولی باید گفت از بین بردن بوی ماهی کار زیاد سختی نیست.
– طعم دار کردن ماهی با کمک سبزی‌های معطر و خوشبو یا استفاده از ادویه و پودرهای سوخاری معطر می‌تواند تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی ماهی هنگام طبخ داشته باشد و گوشت آن را ترد و لطیف کند.
– در صورتی کــه کــف آشپزخانه‌تان سرامیک است و امکان تمیز کردن آن وجود دارد می‌توانید سرکه را درون افشانه
یکی از دغدغه های همه ی انسانها حضور در جمع های مختلف و نحوه صحبت کردن است .
اینکه چگونه بتوانیم در یک جمع بدرخشیم، خواه ناخواه به نحوه صحبت کردن ما و تک تک واژها و جملاتی بستگی دارد که ادا خواهیم کرد.
شاید در وهله اول حضور ما در جمع به نسبت ظاهر ما مورد قضاوت قرار گیرد، اما آنچه بعد از ترک ما در مجلس بیش از همه در اذهان نقش می بندد کلام و نحوه ی ادای کلام ماست .
از مهم ترین مهارت های صحبت کردن در جمع میتوان به موارد ذیل اشاره داشت .

ادامه مطل
85-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و فیها صفات ثمان من صفات الجلال<
وَ أَشْهَدُ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَا شَرِیکَ لَهُ الْأَوَّلُ لَا شَیْ‏ءَ قَبْلَهُ وَ الْآخِرُ لَا غَایَةَ لَهُ لَا تَقَعُ الْأَوْهَامُ لَهُ عَلَی صِفَةٍ وَ لَا تُعْقَدُ الْقُلُوبُ مِنْهُ عَلَی کَیْفِیَّةٍ وَ لَا تَنَالُهُ التَّجْزِئَةُ وَ التَّبْعِیضُ وَ لَا تُحِیطُ بِهِ الْأَبْصَارُ وَ الْقُلُوبُ.
>و منها :< فَاتَّعِظُوا عِبَادَ اللَّهِ بِالْ
برایپخت یک کیک و یا دسر خوشمزه علاوه بر آنکه میزان مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند فر ی که از آن استفاده خواهید کرد نیز بسیار مهم خواهد بود. امروز می خواهیم نحوه پخت کیک با سولاردام ال جی را برای شما آموزش دهیم. که بدانید با یک دستگاه سولاردام هم می توان یک کلافوتی بی نظیر درست کرد.
مواد لازم:
ارد سفید ۱ پیمانه
کره نرم شده ۱۱۰ گرم
شکر ۱.۲ پیمانه
تخم مرغ ۳ عدد
بیکینگ پودر ۱.۴ ق چ
وانیل ۱.۴ ق چ
میوه تازه یا کمپوت گیلاس ، البالو یا سیب

ادامه مطلب
                                          لا اله الا الله سبحان القادر الستار
بسم الل الرحمن الرحیم
یا ممکن هذا مما فی یدیه و مسلطه علی من دونه و معرضه فی ذلک لامتحان دینه انه یسطو بمرحه فیما اتیته من الملک و یحور فتجاوزیه بالذی ابتلیته  به من العظم عندک عبادک  ان تسلبه ما هو فیه انت بقوة لا امتناع له منها انی امتنع من شر هذا بجبروتک و اعوذ بک من قوته بقدرتک اللهم ادفعه عنی و آمنی من حذاری منه بحق وجهک وعظمتک یا عظیم یا اولی بهذا من نفسه و
برای پخت یک کیک و یا دسر خوشمزه علاوه بر آنکه میزان مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند فر ی که از آن استفاده خواهید کرد نیز بسیار مهم خواهد بود. امروز می خواهیم نحوه پخت کیک با سولاردام ال جی را برای شما آموزش دهیم. که بدانید با یک دستگاه سولاردام هم می توان یک کلافوتی بی نظیر درست کرد.
مواد لازم:
آرد سفید ۱ پیمانه
کره نرم شده ۱۱۰ گرم
شکر ۱.۲ پیمانه
تخم مرغ ۳ عدد
بیکینگ پودر ۱.۴ ق چ
وانیل ۱.۴ ق چ
میوه تازه یا کمپوت گیلاس ، البالو یا سیب

ادامه مطلب
تا حالا شده بخواین متون خودتون رو زیبا تر کنید تا بیشتر جلب توجه کنه؟این ابزار مثل این میمونه که شما یه لامپ رنگی به متون مورد نظرتون وصل کرده باشید با این تفاوت که این لامپ نیست، نور نئون هست:) که شامل 6 نور هست (قرمز،آبی،سبز،زرد،نارنجی،بنفش) امیدوارم نهایت استفاده رو ببرید.
در ضمن نحوه استفاده هم توضیح داده شده پس نگران نحوه استفاده از اون نباشید:)
پیش نمایش به صورت زنده؟ادامه مطلب!
ادامه مطلب

نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز
نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز به دو صورت است. یا به صورت اسپیرال یا به صورت طولی یا longitudinal . بدون درز به لوله هایی گفته می شود که در ساخت آن هیچ درز و یا جوشی در آن بکار نرفته است . معمولا اندازه ۲/۱ الی ۳۶ اینچ تولید می شود.این لوله ها کاربرد زیادی در کارهای تاسیساتی دارد و روش تولید لوله از سایز بالا به پایین می باشد.
مراحل تولید نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز
برش فولاد : در این مرحله شمش فولادی را برش می زنند.
گرمادهی ب
نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی یکی از چالش برانگیز ترین مراحل است که نیاز به دقت و حوصله زیاد دارد. بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام جابجایی و اسباب کشی به نظر ساده و راحت است […] نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی
منبع : سپند بار
نحوه‌ی استفاده از کرم زینک اکسیدکرم زینک اکسید تنها برای مصرف موضعی استفاده می‌شود. قبل از این که کرم را بر روی پوست خود استفاده کنید، دست و صورت خود را به طور کامل بشویید. برچسپ روی کرم را به منظور بررسی هر گونه دستورالعمل بخوانید. سپس کرم را به میزان زیادی بر روی پوست خود اعمال کنید. اشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگ

وقتی وارد مغازه ای می شوید ، برای خرید و فروش اول باید جلوی دفتر چه ای بروید که روی میز است.
​​​​​​​​​​
بعد ، 3 یا ضربدر را فشار دهید.
بعد چند گزینه می اید که Buy به معنی خرید و sell به معنی فروش و Wanted items به معنی کالاهای با قیمت بیشتر است که در این گزینه می توانید بعضی از کالا ها را با قیمت بیشتری بفروشید. 
در مغازه Louis ، چند گزینه بیشتر وجود دارد که Update tools ، به معنی قوی کردن ابزار ها است و بقیه گزینه ها نمی دانم برای چه چیزی است.
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
چقدر به نحوه پیمایش دفترچه آزمون فکر کرده‌اید؟ پس از دردست‌گرفتن دفترچه سؤال‌ها چه کار می‌کنید؟ از کدام درس شروع می‌کنید؟ کدام درس را برای آخر می‌گذارید؟ نحوه پیمایش دفترچه آزمون نقشی مهم در رتبه‌ی کنکور شما دارد. شما باید برای آزمون‌دادن استراتژی داشته باشید. باید از همین حالا بدانید با چه رویکردی خودتان را برای آزمون آماده کنید. در این مطلب ما نحوه پیمایش دفترچه آزمون و درواقع استراتژی آزمون‌دادن را برای شما شرح خواهیم داد. به شما
آموزش رویت کارگاه پله

نحوه استفاده از Revit program برنامه نویسی آموزش رویت کارگاه پله BIM زمینی از Autodesk Find را بیابید تا از پله ها و نرده های سفارشی آسان استفاده کنید.
مربی اریک وینگ برجسته ها ، دستگاه ها و روش هایی را گسترش می دهد که می تواند شما را قادر به اضافه کردن پله ها و نرده های نفیس به سازه های خود کند.
اریک نحوه شامل پله های مستقیم ، پله های سیم پیچ ، پله های قالب U و پله های چند طبقه را فاش می کند.
وی علاوه بر این به نحوه طراحی نرده ها آموزش رو
=================«Lantern23.blog.ir»=================

خانمه به شوهرش پیامک میده:سلام عزیزم، اگه موافقی بریم خونه مامانم عدد “۱”و اگه میخوای بریم خونه مامانتسینوس ۲۳به توان ۷ تقسیم بر ۲/۷۶۳ ضربدر ۶۵۷رادیکال ۵ به توان ۲ تانژانت ۷۸۶ مبنای ۲۱” رو پیامک کن !جواب شوهر جالبه!۰/۰۵۷۳۸۷۷۷۳۲۵
==========================================
نویسنده و کارگردان: محسن امیریوسفی
زندگی یک خانواده را می بینیم که فقط مادر خانواده (شیرین یزدان بخش) و معشوقه ی برادرش (هدیه تهرانی) در فیلم به صورت فیزیکی حضور دارند؛ باقی بازیگران (اکبر عبدی و حبیب رضایی و صابر ابر و شهاب حسینی)، از طریق قاب عکس صحبت می کنند! ایده ی عالی امیریوسفی.
البته در نسخه ی اصلی بهروز وثوقی هم بازی کرده است، که مشتاق دیدارش هستم، اگر اجازه ی اکران پیدا کند.
-------
توضیح و نظر من:
شیرین یزدان بخش، در پی جنون تنهایی خویش، ه
مکعب روبیک یک جورچین مکانیکی است که در سال ۱۹۷۴ توسط یک مجسمه‌ساز و پروفسور معمار مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. نام اصلی آن ” مکعب جادویی ” است که توسط مخترع آن نام‌گذاری شده‌است. این اسباب بازی در سال ۱۹۸۰ به افتخار سازنده آن به ” مکعب روبیک ” تغییر نام یافت و برنده جایزه ویژه بهترین پازل جهان در آلمان شد و گفته شده پرفروشترین اسباب بازی جهان با ۳۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد است. در این نوشتار با ما همراه باشید تا آموزش مکعب روبیک د
فیلم آموزش نرم افزار matlab شامل : 
1- نحوه استفاده از دستور شرطی if
2-  نحوه استفاده از دستور switch
3- نحوه استفاده از حلقه for
4- نحوه استفاده از حلقه while
5- نکاتی در مورد حلقه for
6- استفاده از عملگرهای منطقی در شرط
7- نحوه استفاده از تابع format
8- نوشتن توابع چندجمله ای
9- بدست آوردن ریشه های یک چندجمله ای
10- بدست آوردن مقدار یک چندجمله ای
11- محاسبه ضرب و تقسیم در چند جمله ای ها
12- محاسبه مشتق در چند جمله ای ها
13- ایجاد توابع چند متغیره
14- مقداردهی به توابع چند م

انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم

انواع کاندم

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود.
ادامه مطلب
دو نحوه قرائت ذکر یونسیهنحوه قرائت معروف ذکر یونسیه اینگونه است (به جایگاه نقطه‌ویر‌گول توجه شود):«لا اله الا انت؛ سبحانکَ انّی کنت من الظالمین»اما بعضی از اساتید عرفان میفرمایند بهتر است ذکر یونسیه بدینگونه قرائت شود:«لا اله الا انتَ سبحانکْ؛ انّی کنت من الظالمین»چرا که کلمه «سبحانک» که دلالت بر تنزیه خداوند میکند، بهتر است یک نَفَس همراه با تهلیل گفته شود: «لا اله الا انتَ سبحانکْ»؛ و سپس جمله بعد که دلالت بر ظلم انسان به خویشتن میکند
آشنایی با نحوه جابجایی عناصر ترسیم
شده
نحوه تکثیر کردن موضوعات
نحوه تغییر مقیاس در یک شی
نحوه خذف و چرخش موضوعات
نحوه استفاده از دستور Offset
نحوه تفکیک موضوعات
نحوه استفاده از دستورات Stretch , Mirror
آشنایی با آرایه و انواع آن
آشنایی با مجموعه دستورات چیدمان
موضوعات
بررسی دستورات
Trim , Extend
نحوه استفاده از دستورات Fillet , Chamfer
فصل چهارم : بررسی مجموعه دستورات
نوشتاری
نحوه درج انواع متن در ترسیمات

برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس مح
در این پست از سایت غنی فایل دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC را برای شما قرار داده ایم. این تحقیق مربوط به رشته کامپیوتر می باسد. دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد.
شماره پست:
تعداد صفحات: ۳۰ صفحه.
فرمت فایل: ورد word و قابل ویرایش.
موضوع: دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC.

اصول و
 نحوه نصب قرنیز pvc
برای نصب قرنیز pvc و MDF در ابتدا باید دیوار تمیز باشد و سطح آن هموار باشد. این قرنیز ها را با چسب به راحتی به دیوار چسبیده میشود، پشت قرنیز را چسب میزنیم و به دیوار میچسبانیم و بعد با دستگاه میخکوب در فاصله های کوتاه قرنیز را به دیوار محکم میکنیم. در گوشه ها و کنج باید زاویه دیوار و اندازه ایی که برای قرنیز استفاده میکنیم هماهنگ باشد تا بعد از نصب، قرنیز ها به هم فشار نیاورند و ترک خوردگی یا تغییر شکل در آنها به وجود نیاید.
امروز
اینم برگه‌ی چک لیست دو هفته آخر اسفند. کلیک (+)
پایین هر روز توضیحات در خصوص هر روز رو نوشتم. مثل اینکه مهمون بودیم یا نه. 
رنگ صورتی در بخش (ناهار و شام) یعنی غذا رو خودم درست کردم.
رنگ صورتی در میان‌وعده‌ها به معنای خوردن میان وعده است.
برای بعضی از کارها مثل مطالعه‌ها خودم یک سقفی رو برای هر روز تعیین کردم که اگر به حد نصاب می‌رسید، صورتی رنگ میشد. که این حد نصاب رو ننوشتم. فقط در مورد قرآن رو نوشتم که حداقل ۷ صفحه بود.
در مورد نماز‌ها، ملاک ه

نحوه ی دریافت URL تصاویر

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه آدرس اینترنتی را برای یک تصویر آنلاین پیدا کنید. ساده ترین و رایج ترین روش برای انجام این کار استفاده از جستجوی گوگل است ، اگرچه می توانید URL را برای تصاویر در بیشتر موتورهای جستجو پیدا کنید. اگر می خواهید از رایانه خود URL را به یک تصویر اختصاص دهید ، می توانید تصویر را در Imgur بارگذاری کنید و URL را از آنجا کپی کنید.

روش 1
با استفاده از گوگل در دسکتاپ
ادامه مطلب
سه دستهٔ اصلی استخراج بیت کوین با استفاده از سخت افزار وجود دارد که هر کدام گران تر و قدرتمندتر از قبلی است. در این پست، نوین هاست به معرفی هر کدام از این گروهها می پردازد و سپس توضیحی در مورد نحوهٔ راه اندازی آنها می دهد.

ماینر , بیت کوین , سرور مجازی ایران , سرور اختصاصی ایران
ادامه مطلب
بعد از گذشت تقریبا دو سال از ارائه ویندوز 10 همه کاربران که از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کردند مایل هستند برای یک بار هم که شده تجربه استفاده از نسخه 10 ویندوز را داشته باشند. برای استفاده از ویندوز 10 لازم است تا آن را روی سیستم کامپیوتری یا ماشین مجازی خود نصب کنید. بنابراین در این آموزش قصد دارم به نحوه نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ یا کامپیوتر بپردازم که می‌توانید با نحوه نصب و استفاده از ویندوز 10 آشنا شوید.
ادامه مطلب
بعد از گذشت تقریبا دو سال از ارائه ویندوز 10 همه کاربران که از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کردند مایل هستند برای یک بار هم که شده تجربه استفاده از نسخه 10 ویندوز را داشته باشند. برای استفاده از ویندوز 10 لازم است تا آن را روی سیستم کامپیوتری یا ماشین مجازی خود نصب کنید. بنابراین در این آموزش قصد دارم به نحوه نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ یا کامپیوتر بپردازم که می‌توانید با نحوه نصب و استفاده از ویندوز 10 آشنا شوید.
ادامه مطلب
نحوه ساخت لوله های درزدار
نحوه ساخت لوله های درزدار ، به دو صورت است. یا به صورت عادی و longitudenal یا به صورت مارپیچ یا spiral. در این مقاله سعی شده است انواع نحوه ساخت این ولله ها توضیح داده شود. تا مخاطبان عزیز بتوانند بهترین اطلاعات مفیدی را در این باره به دست آورند.
لوله درز دار چیست؟
لوله درز دار تولید شده از ورق فولادی ، به صورت نورد کاری ، برشکاری و جوشکاری شده است.

مصارف قابل استفاده از لوله درزدار
خطوط انتقال آب ، نفت و گاز
ستون ساختمان
معد
برنامه نصب کنید و بازی کنید و پول واریز کنید زندگی شما قشنگ میشه 
با قرأت آیه الکرسی و شروع مسابقه انشالله همه سوال جواب بدین
اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِمَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍمِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیّ
در مطلب های قبل گفته بودم که اگر در مسابقه اسب سواری «پرش با مانع» شرکت کنید ، دستگاهی به دست می آورید که می تواند بذر ها را با هم مخلوط کند و بذر های جدیدی درست کند. این دستگاه در سمت چپ ، پایین خانه شما قرار می گیرد. اگر می خواهید بذر هایی را با هم مخلوط کنید ، اول به جلوی دستگاه بروید.
حالا 3 یا ضربدر را بزنید.
حالا شما می توانید بذر ها را مخلوط کنید . بعضی از بذر ها با هم مخلوط نمی شوند و یا به چیز های غیر قابل استفاده می شوند. 
این لیست بذر هایی ک
سلام با قطع شدن اینترنت جهانی بعضی ها به فکر سو استفاده از مردم ساده افتادن و به دروغ خواستار مبلغی از اون ها شدن برای وصل کردن اونها به اینترنت جهانی
خواستم بگم لطفا مواظب باشید چون هیچ راهی وجود نداره برای وصل شدن و فریب اینطور آدم ها رو نخورید 
نمونه ای از وبلاگ ها
http://rbbet.blog.ir/1398/08/27/نحوه-استفاده-از-اینترنت-بین-المللی-باز-کردن-گوگل-تلگرام-و

http://netweb.blog.ir/post/ش52887587

حتی نظرات اونها ساختگی هستش خودشون نظر ساختگی فرستادن
بطلان عبادات مخالفین به سبب انکار ولایت امیر المومنین علیه السلام
سید نعمة الله جزائری رضوان الله علیه از علمای بزرگ شیعه روایت کرده است:
 و عَنْهُ علیه السلام قَالَ مَرَّ مُوسَى بْنُ عِمْرَانَ بِرَجُلٍ رَافِعٍ یَدَهُ إِلَى السَّمَاءِ یَدْعُو فَانْطَلَقَ مُوسَى فِی حَاجَتِهِ فَغَابَ عَنْهُ سَبْعَةَ أَیَّامٍ ثُمَّ رَحَلَ إِلَیْهِ وَ هُوَ رَافِعٌ یَدَیْهِ یَدْعُو وَ یَتَضَرَّعُ وَ یَسْأَلُ حَاجَتَهُ فَأَوْحَى اللَّهُ إِلَیْهِ یَا
نحوه چسب زدن بینی عمل شده

شما به عنوان داوطلب جراحی بینی باید نحوه چسب زدن بینی عمل شده (How to glue nose) را بدانید و آگاهی خود را افزایش دهید.
دکتر شما بعد از عمل جراحی بینی به طور معمول به شما توصیه میکند دماغ خود را با چسب ببنید چرا که موجب جمع و جور شدن و انقباظ پوست و استخوان می شود.
این چسب بینی موجب میشود حالت یک دستی بافت بینی حفظ شود و قسمت های گوشتی و بافت اضافی ایجاد نشود.
تا چه زمانی بعد از عمل بینی باید چسب زد؟
در حالت نرمال بین 15 تا 21  روز

در ابتدا شما نیاز دارید که بر روی کامپیوتر خود تنظیماتی انجام دهید برای این کار بر روی مای کامپیوتر کلیک راست کرده و بر روی Properties کلیک کنید . در این قسمت گزینه Remote setting را انتخاب کنید . 
نحوه کار با نرم افزار Microsoft Remote Desktop
ادامه مطلب
شاید تابحال برایتان پیش آمده باشد که ایمیلی را به صورت اتفاقی از آیفون و یا آیپد خود حذف کنید. اما نیازی به نگرانی نیست چرا که عملیات بازگردانی ایمیل مفقود شده در دستگاه هایی که سیستم عامل iOS دارند بسیار راحت و ساده است.

ما امروز با آموزش نحوه بازیابی ایمیل حذف شده در آیفون و آیپد این کار را برای شما ساده تر کرد ایم. همینطور جدا از بازیابی ایمیل حذف شده، نحوه پاک سازی صندوق پست الکترونیکی را هم آموزش خواهیم داد. چرا که صندوق پستی ایمیل کاربرا
همه این کلمات باید با چاشنی پر رنگ احترام همراه باشد. احترام اصل اساسی اساسی اساسی زندگی مشترک است و همه چیز حتی صدا کردن همسر نیز باید تابعی از آن باشد. امروز می خواهیم موضوعی ساده ولی در عین حال مهم در روابط همسران را بررسی کنیم: نحوه صدا زدن همسر. نحوه صدا کردن همسر می تواند در میزان ترشح هورمون های آرام بخش یا اضطراب زا موثر باشد و لذا ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و حتی طول عمر همسران دارد.به این موضوع توجه کنید عنوانی که همسرتان را
نم نم باران که می زند، سعی می کنم خودم را داخل کافه ای، لابی هتلی، فروشگاه خریدی یا هر چیز غول پیکری که توی این خیابان بنا شده است بکشانم. توی این دو سال یکبار هم نشده که بخواهم از باران اینجا کیف کنم. عملی که در تمام فرم های حتی کاری آن را لذت بخش ترین کیف دنیا نوشته ام. اما حالا فهمیده ام، باران هر جایی را نمی شود بغل کرد. با هر نم نم بارانی نمی شود بوی کاهگل و نم آجرهای گلی را استشمام کرد. مثل باران های اینجا که هر چقدر هم ببارد هیچ چیزش شبیه بار
نحوه اجرای نمای اچ پی ال
پنل ھای چوبی Terespa یا ھمان HPL Terespa ورق ھایی با روکش طرح چوب یا طرح ھای متنوع دیگر ھستند که از نوع لمینیت ساخته شده تحت فشار بالا می باشند اینگونھ پوشش نما بھ صورت خشک (بدون ملات) نصب میگردد و در کشورھای صنعتی تحت عنوان (Rain Screen) یا دیواره ضد باران شھرت دارند از مزایای استفاده از پنل ھای ..
سلام
در این مطلب یه آموزش کاربردی درمورد نحوه استفاده از کارت های شارژ ایرانسل میدم.
ما در این پست قرار است نحوه وارد کردن کد شارژ ایرانسل را به شما آموزش دهیم. ایرانسل چندین روش متفاوت برای افزایش اعتبار خطوط اعتباری خود در نظر گرفته است، که با کمک آن‌ها می‌توانید میزان شارژ سیم‌کارت خود را افزایش دهید.
همانطور که می‌دانید یکی از روش‌‎های افزایش شارژ سیم‌کارت اعتباری ایرانسل، خرید کارت شارژ می‌باشد، با خرید کارت شارژ، شما یک کد 14 و یا
فیما یلی بعض العلاجات الشائعة لأنواع مختلفة من أمراض القلب والأوعیة الدمویة:
أمراض صمام القلب
• الأدویة
• جراحة صمام القلب
خلل فی انتظام ضربات القلب
• الأدویة
• منظم لضربات القلب
النوبة القلبیة
الأدویة – بخاصة الجلطات ( فی بعض أنواع النوبات القلبیة یجب أن تعالج فی أقرب وقت ممکن)
• رأب الأوعیة التاجیة
• جراحة المجازاة التاجیة
السکتة الدماغیة
الأدویة – الجلطات الدماغیة (یجب أن تعالج فی غضون ثلاث ساعات من ظهور أعراض السکتة الدماغیة لأن

از بزرگترین دغده های افراد در هر جامعه ای میتوان به کسانی اشاره کرد که قصد خرید منزل و ملک برای سکونت دارند.گاهی اوقات پیش می آید که هنگام خرید ملک کلاهبرداران به روش های گوناگون پولی که خریداران در طی سال ها جمع اوری کرده اند را از چنگشان در خواهند اورد. از معاملات پر خطر در بازار مسکن می توان به معامله وکالتی اشاره نمود. اما منظور از این معامله وکالتی چیست و نحوه تبدیل سند آن به سند قطعی چگونه می باشد

برای مشاهده کامل این مقاله ، روی مراح
26-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و فیها یصف العرب قبل البعثة ثم یصف حاله قبل البیعة له <
>العرب قبل البعثة<
إِنَّ اللَّهَ بَعَثَ مُحَمَّداً (صلی الله علیه وآله) نَذِیراً لِلْعَالَمِینَ وَ أَمِیناً عَلَی التَّنْزِیلِ وَ أَنْتُمْ مَعْشَرَ الْعَرَبِ عَلَی شَرِّ دِینٍ وَ فِی شَرِّ دَارٍ مُنِیخُونَ بَیْنَ حِجَارَةٍ خُشْنٍ وَ حَیَّاتٍ صُمٍّ تَشْرَبُونَ الْکَدِرَ وَ تَأْکُلُونَ الْجَشِبَ وَ تَسْفِکُونَ دِمَاءَکُمْ وَ تَقْطَعُونَ أَرْ
بی‌سوادی ابو حنیفه در کلام غزالی
ابو حامد غزالی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وأما أبو حنیفة فلم یكن مجتهدا لأنه كان لا یعرف اللغة وعلیه یدل قوله ولو رماه بأبو قبیس وكان لا یعرف الأحادیث ولهذا ضری بقبول الأحادیث الضعیفة ورد الصحیح منها ولم یكن فقیه النفس بل كان یتكایس لا فی محله على مناقضة مآخذ الأصول.
اما ابو حنیفه، او مجتهد نبود چون زبان عربی را بلد نبود و قول او که گفته «ولو رماه بابو قبیس» بر این دلالت می‌کند و احادیث را نمی‌شنا
دلت را خانه ما کن، مصفا کردنش با من

دلت را خانه ما کن، مصفا کردنش با من
به ما درد دل افشا کن، مداوا کردنش با من

اگر گم کرده ای دل، کلید استجابت را
بیا یک لحظه با ما باش، پیدا کردنش با من

بیافشان قطره اشکی که من هستم خریدارش
بیاور قطره ای اخلاص، دریا کردنش با من

اگر درها به رویت بسته شد، رو کن به ما بازآ
درِ این خانه دق الباب کن، وا کردنش با من

به من گو حاجت خود را، اجابت می کنم آنی
طلب کن آن چه می خواهی، محیا کردنش با من

چو خوردی روزی امروز
اهمیت شناخت رقبا در همه ابعاد سئو مخصوصاً در بک لینک ها اهمیت دارد. این پیوندهایی هستند که به وب سایت شما می آیند. با استفاده از بک لینک به رقبا ، می توانید ایده ها و نحوه استفاده از پیوندها را نیز در نظر بگیرید و آنها را به خودتان تبدیل کنید. اگر از …The post بک لینک ها و نحوه پیوستن آنها با سئو appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3d8WDAR
مشاهده مطلب در کانال
نحوه افزایش حافظه گوشی و تبلت
برای
افزایش حافظه در گوشی و تبلت می توانید از کابل OTG استفاده کنید بطوریکه
بسیاری از دستگاههای USB از جمله هارد دیسک های اکسترنال را به آن متصل
نمائید.
روش های افزایش حافظه گوشی و تبلت
ادامه مطلب
 ✅نحوه عملکرد این سنسور بدین صورت است که با چرخش دنده پینیون، سنسور توسط دنده کیلو متر پالس هایی به  کامپیوتر خودرو که نام آن ای سی یو است میفرستد به کمک پالسهایی که  کامپوتر خودرو دریافت میکند سرعت خودرو محاسبه می شود,✅محل قرارگیری این سنسور , بالای شفت خروجی گیربکس , روی پوسته بیرونی  میباشد
روش استفاده از نخ دندان
متاسفانه اکثر مردم اطلاعات کافی از نحوه مراقبت از دندانهای خود ندارند و رعایت بهداشت دهان و دندان را در این خلاصه کرده اند که توصیه بکنند که مسواک بزنید …. مسواک
 بزنید و….. مسواک بزنید …. در صورتی که مسواک زدن یک بعد محدودی از مقوله بهداشت دهان و دندان میباشد . حتی نحوه مسواک زدن نیز مهمتر از مسواک زدن میباشد و 
کیفیت مسواک زدن مهمترین چیزی است که کمتر بدان توجه میشود . انشاالله در یک مقاله جداگانه به نحوه صحیح مسواک
برای به وجود آوردن هایلایت روی مو ها روش های مختلفی وجود دارد که یکی از معروف‌ترین آنها استفاده از کلاه است.استفاده از کلاه روی هر نوع مو قابل انجام است و می توان از این روش روی دسته های بزرگ و کوچک مو استفاده کرد.

ادامه مطلب
 فیلم آموزشی جلسه هفتم
محتوا
آشنایی با نرم‌افزار Dreamweaver
آشنایی با تگ Table
آشنایی با قالب‌بندی با استفاده از روش جدول‌بندی
آشنایی با نحوه افزودن عکس
آشنایی با نحوه افزودن فیلم
آشنایی با نحوه افزودن صدا
مشخصات فایل
حجم فایل: 525 مگابایت
مدت زمان: 90 دقیقه
کیفیت: FullHD
دانلود فایل
پاورپوینت نحوه ساخت سوزن ته گرد
توضیحات: دانلود پاورپوینت با موضوع نحوه ساخت سوزن ته گرد، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: از بدو تاریخ, انسان ها برای چسباندن لباس ها متدهای مختلفی را تدبیر کردند. انسان های ما قبل تاریخ از خار به عنوان سوزن اس...

فیلم آموزشی جلسه دوم
محتوا
آشنایی با ایجاد رکورد در جدول، دستور insert در SQL و به صورت wizard
آشنایی با بروز رسانی رکورد در جدول، دستور update در SQL و به صورت wizard
آشنایی با حذف رکورد در جدول، دستور delete در SQL و به صورت wizard
آشنایی با نحوه حذف جدول و دیتابیس به صورت دستوری SQL و Wizard
آشنایی با نحوه پشتیبان گیری از دیتابیس و جدول و نحوه بازیابی آن

متن سرود یاریگران زندگی 
قطره قطره می شود خروش ، انسجام قلب های مهربانذره ذره غنچه های زندگی ، می دمد به خانه و دیارمانذکر نام کردگار آسمان ، رمز جوشش و شکفتن استرحمت و محبت خدای مهربان ، همنشین خانه ی دل من استهمکلاسی عزیز و سخت کوش من    با تو رمز عاشقی دوباره جلوه می کندهمکلاسی پر از نشاط و زندگی        در میان دست ما سپیده غنچه می کندیاریگران زندگی هست ، رمز استقامت و گذشتیاریگران زندگی ، می کشد دو خط ضربدر بر شکستیاریگران ، یاریگران ، ب
پاورپوینت نحوه‌ی تماس تلفنی مؤثر
دانلود پاورپوینت با موضوع نحوه‌ی تماس تلفنی مؤثر، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: قواعد پایه‌ای ارتباط تلفنی: _ سریع پاسخ دهید: قبل از آن که شمار زنگ تلفن به چهار بار رسد، گوشی را بردارید. _ خودتان را معرفی کنید: ذکر
فناوری Peer to Peer (P2P) – نحوه عملکرد: آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه P2P کار می کند؟ این راهنما عمده ترین خدمات P2P و نحوه عملکرد آنها را اجرا می کند. فناوری Peer to Peer به افراد اجازه می دهد تا فایلها را از طریق شبکه در اینترنت به اشتراک بگذارند. اکثر مردم …The post چگونه کار می کند P2P appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3cWCuh6
مشاهده مطلب در کانال
نحوه نصب کلید کولر آبی
برای نصب کلید کولر آبی بهترین فرد و یک کارشناس و متخصص برق کشی ساختمان یا نصاب کولر آبی را بیاورید تا مشکلتان را حل و یا وسیله منزلتان را راه اندازی کند. در هر صورت به منظور آشنایی شما با موضوع نصب کلید کولر آبی در ادامه توضیحاتی را برای شما خواهیم داد.
ادامه مطلب
انواع عرقیات سنتی ایران و خواص آنها سری اول
عرق آویشن ( طبیعت گرم )
تقویت معده ، رفع ترشی معده ، تقویت بینایی ، صد درد و تشنج ، رقیق کننده خون ، در عفونت های ریوی ، زکام و برونشیت بی همتاست .
نحوه استفاده : پس از هر غذا یک استکان
عرق اسطوخودوس ( طبیعت گرم )
تقویت کننده اعصاب ، معالج برونشیت و زکام ، پایین اورنده تب ، نیرو بخش ، ضد تشنج و صرع ، درمان بیماری های عصبی
نحوه استفاده : روزی سه مرتبه هر وعده نصف استکان
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها